15.10.17

הקאתון ייחודי בבית החולים הדסה - אדריכלים ישמחו לעזרתכם


מפגש יצירתי של מעצבים, מייקרים, מהנדסים ואנשי טכנולוגיה - בואו לקחת חלק באירוע ייחודי לקידום בריאות ואיכות חיים בהדסה הר הצופיםמחלקת שיקום שמחה להזמין אותך להשתתף בהקאתון ייחודי שייערך בתוך כתלי בית החולים, העוסק בטיפוח מוטיבציה למימוש פוטנציאל הבריאות של המטופל.

במהלך 3 ימים (31.10-2.11) נעסוק בפיתוח פתרונות טכנולוגיים למגוון אתגרים מתוך התהליך השיקומי אשר אופיינו ע"י צוות רב תחומי ומטופלים במחלקתנו. בחרנו למסע הזה אתגרים אשר בבסיסם מטרה של פיצוח מוטיבציה לתרגול מתמשך להשגת שיפור תפקודי עם דגש לעצמאות המטופל בתהליך.

לאחר ההקאתון, נשאף להתקדם עם הפרויקטים במסגרת מפגשי פיתוח שבועיים בליווי המקצועי של צוות מחלקת השיקום. בימים אלו אנו בונים תשתית האצה להמשך פיתוח וקידום מיזמים נבחרים.

נשמח לראותכם בכנס הפותח את האירוע, ביום שני 30.10 ,בין השעות 12:00-16:00 בבית החולים הדסה הר הצופים, אשר יהיה יריית הפתיחה להקאתון!
הרצאות הכנס יעסקו במוטיבציה בעולם הבריאות, בקשר בין בריאות לעיצוב סביבה, על המטופל כיזם, ועל חשיבותה של קהילה וטכנולוגיה לרווחה חברתית.
בכנס ייקחו חלק:
פרופ' זאב  רוטשטיין - מנכ"ל המרכז הרפואי הדסה
פרופ' דן אריאלי- פרופסור לכלכלה התנהגותית וחבר סגל באוניברסיטת Duke
מר ארתור ספקטור- אדריכל בניין השיקום החדש בהדסה
ד"ר איריס גינזבורג- מומחית מובילה בתחום חדשנות ויזמות
מר ערן שישון- מנכ"ל קבוצת ראות

בנוסף, כל אחד מימי ההקאתון יפתח בהרצאת השראה, עם פרופ' יורם יובל פסיכיאטר חוקר מוח ופסיכואנליטיקאי,  ומרצים נוספים.
 פרטים נוספים יינתנו בהמשך...


מדובר ב-hackathon - מרתון פיתוח של 3 ימים, שיתרחש בסוף החודש (31.10 עד 02.11) בהדסה הר הצופים. הצוותים המטפלים המקצועיים של מחלקת השיקום (רופאים, קלינאיות תקשורת, מרפאי בעיסוק, פיזיותרפיסטים, ועובדות סוציאליות) הגדירו אתגרים שהם פוגשים בעבודה היומיומית שלהם, ואתגרים אלו חודדו ועברו סינון כך שנבחרו בעיות עם מרכיב בולט של מתן עצמאות למטופלים, פוטנציאל לבניית החוסן הפיזי, הרגשי, והחברתי של המטופל, וסוגיית מוטיבציה כסוגיה מרכזית בפיצוח הבעיה, ובנוסף, רלוונטיות גלובלית.

יגיעו להדסה במהלך 3 ימים מפתחים, מייקרים, מהנדסים, ומעצבים, נבנה צוותים על כל האתגרים שילווו ע"י אנשי מקצוע ממחלקת השיקום , ולאחר 3 ימים אינטנסיביים, המטרה היא להגיע לסוג של אב טיפוסProof of Concept.

בנוסף לכל האתגרים הרגילים, יש לנו גם אתגר מיוחד. מתוכנן לקום עוד 5 שנים בערך בניין שיקום חדש בהדסה. וחשבנו שזו הזדמנות מדהימה להוסיף אתגר סביבתי\אדריכלי שמטרתו להכניס את הרעיון של מוטיבציה\בניית חוסן רגשי וחברתי בתוך התכנון\העיצוב של הבניין. לדוגמא, ברמה מאוד פשטנית, איך לעודד ללכת יותר, לגרום למטופלים לתקשר יותר עם המטופלים האחרים, עם המשפחות, עם הסביבה...

תעשו טוב לעצמכם ולחברה.
תקראו עוד פה:
ותרשמו.


אין תגובות:

פרסום תגובה

>>

Related Posts with Thumbnails