12.11.08

פאצ'ה קוצ'ה - 16.11.08 - האנגר 11


המסורת הנפלאה ממשיכה!

פאצ'ה קוצ'ה בהאנגר 11, יום ראשון.
20 ש"ח כניסה, פתיחת דלתות ב19:00

כמה מילים (של איתי מאותנר וענת ספרן) על המשתתפים בפצ'ה קןצ'ה השנה:

גבי נתן – ציור+

גבי היא צעירת משתתפי הפצ'ה קוצ'ה החמישי ודי ברור שיום אחד נוכל להגיד "אה, כן, בטח. היא היתה אצלנו בפצ'ה לפני שהכירו אותה". הבעיה הגדולה של גבי היא עודף כישרון. זו משימה לא קלה בכלל להכניס לשש דקות וארבעים שניות מנעד רחב כל כך של יצירה. חלק מהדברים של גבי ראיתם (לפעמים היא מרססת את עצמה ברחובות השונים של העיר), חלק צרכתם (היא חתומה על כמה קמפיינים זכירים להפליא) ובשאר אתם תתאהבו (שימו לב לציורי הענק ולאירוים המשובבים על צלחות אוכל וגרביונים שונים...).

סטודיו groovy : ינון ודנית שמחי – ארט.

תל אביב, סוף שנות ה 30, קולנוע מוגרבי, הגימנסיה העברית. האופנה שונה, המכנסיים ממש גבוהים. האופטימיות נוסקת מעלה.

תל אביב. 2008. דרום דרום פלורנטין. שני מעצבים מוכשרים, עבור סרט תקופתי המצטלם בימים אלה ממש, משחזרים מקטים (דגמים) מרשימים של הבתים בימים ההם. הם נעזרים בתוכניות אדריכליות מקוריות, מעט מאוד תקציב ויותר מידי כישרון. את התוצאה קשה להכיל: בפעם הראשונה בישראל, שיחזור מדויק של הימים, המבנים והאנשים, בימים ההם.

אלכס פדואה – עיצוב תעשייתי

עיצוב תעשייתי ברמתו הגבוהה ביותר. עבודה בניכר עם גורמים מוערכים כמו פרארי (למיטב ידיעתנו הוא היה הישראלי הראשון שעהש כן) ורנו. בעל רטוריקה מאלפת ויכולות תיאור וחשיבה יוצאות דופן. שש דקות וארבעים חוויתיות ומרתקות המגובות בויזואליה כובשת.

יקי דוניץ (ואלן) – בינה מלאכותית

יקי דוניץ הוא יישות. גם אלן. יקי דוניץ הוא איש חכם (מאוד). גם אלן. יקי דוניץ פיתח את הדברים המורכבים והמעניינים ביותר בתחום ההיי-טק הישראלי והבין לאומי. גם אלן. יקי דוניץ יהיה על במת פצ'ה קוצ'ה במשך שש דקות וארבעים שניות וידגים בינה מלאכותית מה היא. גם אלן.

סטודיו groovy : ינון ודנית שמחי – ארט.

תל אביב, סוף שנות ה 30, קולנוע מוגרבי, הגימנסיה העברית. האופנה שונה, המכנסיים ממש גבוהים. האופטימיות נוסקת מעלה.

תל אביב. 2008. דרום דרום פלורנטין. שני מעצבים מוכשרים, עבור סרט תקופתי המצטלם בימים אלה ממש, משחזרים מקטים (דגמים) מרשימים של הבתים בימים ההם. הם נעזרים בתוכניות אדריכליות מקוריות, מעט מאוד תקציב ויותר מידי כישרון. את התוצאה קשה להכיל: בפעם הראשונה בישראל, שיחזור מדויק של הימים, המבנים והאנשים, בימים ההם.

ניקולא וילד (צרפת) – קומיקס

ניקולא, יליד חבל אלזס, צרפת, בוגר המחלקה לאיור בבית הספר הגבוה לאמנות של סטרסבורג. ב-2005, מצא עצמו בקבול אחרי שענה על מודעת דרושים בה חיפשו ציירי קומיקס לעבודה באפגאניסטן. ניקולא הצטרף לסוכנות תקשורת בשם "סיירה" - סוכנות התקשורת הגדולה באפגניסטן בה עובדים זרים מרחבי העולם לצד אפגאניים. במסגרת העבודה בסיירה, יצר ניקולא סדרת ספרי קומיקס המתארים את החוקה האפגאנית החדשה דרך סיפורן של צמד דמויות מצוירות. חלק גדול מאוכלסיית אפגניסטן אינו יודע קרוא וכתוב לכן השימוש בקומיקס הוא חשוב ומיוחד. בהמשך עבד ניקולא על סדרת כרזות מצוירות ליוניצ"ף, פוסטרים תדמיתיים לצבא האפגאני בחסות הצבא האמריקאי ופרויקטים חברתיים שונים.

ניקולא התאהב בחיים ההרפתקניים בקבול, ונשאר בה שנה וחצי. כשחזר לצרפת יצר ניקולא ספר קומיקס אישי שלו המבוסס על חוויותיו באפגניסטן במבט שנון ומלא הומור של זר מערבי. הספר : "קבול דיסקו או איך לא נחטפתי באפגניסטן" יצא לאור בצרפת לפני כשנה, וכעת יוצא החלק השני בטרילוגיה "קבול דיסקו או איך לא נהייתי אופיומן".

אליעזר זוננשיין – ציור +

יותר מידי שמות הודבקו לזוננשיין לאורך שנות הקריירה המרתקת שלו. רובם סבבו סביב היותו ה "ילד הרע של עולם האמנות הישראלי". האמת, כמובן, הרבה יותר מורכבת ומרתקת. בכל מקרה, איך שלא תכנו אותו ואת ציוריו המרהיבים, מדובר באישיות כובשת. ומורכבת. ומרתקת. במשך שש דקות וארבעים שניות זוננשיין ייתן את מה שהכי נכון יהיה לכנות – one man show – כנראה המופע הכי כריזמטי שידע הפצ'ה קוצ'ה.

אריק ברנשטיין – ניו מדיה

המפיק המיתולוגי של החמישייה הקאמרית ושל הבורגנים, משיק פרויקט חדש בשיתוף עם arte - פרויקט "עזה-שדרות" הוא היצירה המורכבת ביותר שנראתה על מסך האקספלורר שלכם לאחרונה. בתוך אתר מעוצב להפליא ונוח לשימוש יעלו בכל יום סרטונים דוקומנטריים בני 2 דקות שיבוימו, יצולמו וייערכו באותו היום. הסרטים עוקבים אחרי 14 דמויות קבועות, 7 מכל צד (עזה או שדרות), המספרות סיפורים אישיים בצל המציאות הבלתי נתפסת.

רות גווילי + ניב שיינפלד – איור + מחול

אחת המאיירות הרגישות והמוכשרות נפגשת ומשתפת פעולה עם אחד הרקדנים המוכשרים והרגישים. התוצאה: 20 פריימים מאוירים בקפידה המוקרנים על גבי המסכים, שש דקות וארבעים שניות של מחול מאולתר לייב על הבמה לצלילי ביצוע חי של המוסיקה של יוסי בבליקי.

אריק לרנר – אנימציה

את הפרסום הגדול שלו קיבל אריק כשנבחר לביים את פרסומת האנימציה הרשמית של קוקה קולה לאולימפיאדת בייג'ין. פרוייקט הגמר המדובר שלו Mr. City Man לבצלאל הביא את חברת ההפקה היוקרתית 'פרטיזן' להחתים אותו (חתום בה בין היתר גם מישל גונדרי). כעת חושף אריק פרוייקט חדש, אישי ולא מסחרי שעוסק לדבריו ב"רגשות ושברון לב – הדברים הרגילים...".

מוחמד חוסיין – טיפוגרפיה ערבית בתנועה

בוגר טרי של שנקר שהצליח במקום בו רבים ניסו. מוחמד פיתח תוכנה שלוקחת את התנועתיות המרהיבה של הקליגרפיה הערבית והופכת אותה לכלי שימושי במחשב הביתי. עכשיו כל אחד יכול לאפשר לאותיות הערביות המהודרות לנוע בתנועתיות כובשת על גבי מסך המחשב בתאום מופלא עם קצב מוסיקלי משתנה.

מקהלת גבעול – מוסיקה

פרפורמנס מרתק ולא שגרתי המבוסס על כלי הביטוי הראשוני ביותר – הקול האנושי. מקהלת גבעול הוקמה ב2003 ע"י מאיה דוניץ ומיכל אופנהיים וחברים בה , נוסף למאיה ומיכל, מוסיקאים ואמנים מהשורה הראשונה: אייל תלמודי, קרני פוסטל, ריף כהן, אורי כנרות, טובי זולוטוב, יוני סילבר, נעם ענבר, יולה גדרון, נעמה יוריה, יובל מסקין, רביד כחלני, אדם שפלן וטליה אילן.

הקדמה ויזואלית – עומר עלי (מצרים(

ממצרים, מקהיר, מהמחשב הפרטי שלו, שולח עומר שלל דימויים מעוצבים המכילים אינטרפטציות בשחור לבן על מילים בשפה הערבית.

רשימת המשתתפים -פצ'ה קוצ'ה.

אליעזר זוננשיין – ציור + ,אריק לרנר – אנימציה ,גבי נתן – ציור+ , אלכס פדואה – עיצוב תעשייתי, יקי (ואלן) דוניץ – בינה מלאכותית סטודיו groovy : ינון ודנית שמחי – ארט ניקולא וילד (צרפת) – קומיקס , , אריק ברנשטיין – ניו מדיה , רות גוילי + ניב שינפלד – איור + מחול , מוחמד חוסיין – טיפוגרפיה ערבית בתנועה , מקהלת גבעול – מוסיקה

לא יודעים מה זה פאצ'ה קוצ'ה?
חפשו!

יש להרשם כאן

תגובה 1:

>>

Related Posts with Thumbnails