20.6.11

ארכיטקטורה בצלאל | הרצאות אורח והגשות סוף שנה

אירועי סוף השנה במחלקה לארכיטקטורה בצלאל מקבלים גוון בינלאומי, איכותי ומעניין, מסוג ההרצאות ששווה להיות נוכח בהם.

האורחים: 
שוהי שיגאמאצו
אדריכל ושותף במשרד OMA. ניהל את תחרות פרוייקט  CCTV בבייג'ינג והשתתף בפרוייקטים כהרחבת מוזיאון הוויטני, הקמפוס האנכי בטוקיו ובניין יוניברסל בלוס אנג'לס. הוא מנהל את סניף OMA בניו יורק.
 
בלינדה טאטו  
שותפה במשרד האדריכלות והעיצוב האורבני Ecosistema Urbano במדריד. המשרד, המציג גישה חדשנית הקוראת את העיר כתופעה מורכבת מנקודת מבט המתמקמת בין ארכיטקטורה, אורבניזם, הנדסה וסוציולוגיה, זכה בפרסים רבים, ביניהם ה-Architectural Review award for emerging architecture ב-2007 וה-Silver Award Europe ב-2009.
 
הנרי אורבך
אוצר אדריכלות ועיצוב ב-SFMOMA בסן פרנסיסקו. לפני עבודתו במוזיאון, ניהל את גלרית הארכיטקטורה הנרי אורבך בניו יורק.

בהחלט חבורה מכובדת של אנשים עם עשייה מרתקת מאוחריהם מעבר למרצים עוד פירגון קטן-
אני מאוד מעריך את הגרפיקה שיוצרים עבור האירועים של בצלאל, איכותית ומעוררת מחשבה, למי מגיע הקרדיט?
 
מיקום: באודיטוריום המחלקה, יום שישי, ה-24 ליוני, החל מ-10 בבוקר.
 
המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל שואפת לקדם דיון עדכני ברמה גבוהה על מחשבה ועשייה אדריכלית. לצורך כך, בחלק ממכלול הפעולות והיוזמות השנתיות הוגדר ארוע מרכזי  לכבוד סיום השנה האקדמית. במהלך הארוע הוזמנו אדריכלים ואוצרים מובילים מן העולם לדיון משותף סביב תימה מוגדרת עם סטודנטים ועם הקהל הרחב. האורחים ישהו מספר ימים בישראל כאורחי המחלקה ויקחו חלק בהרצאה ציבורית, פתוחה וחופשית, בו יציגו את עבודתם וכן ישתתפו כמבקרים בהגשות סוף השנה של סטודנטים בשנים מתקדמות במחלקה.
במהלך האירוע, שנקבע לסוף יוני, תינתן הזדמנות לא רק לשמוע על עבודתם של אנשי מקצוע בולטים בשיא פעילותם המקצועית אלא גם להגדיר את הגבולות והמאפיינים של תרבות אדריכלית בישראל ומיקומה אל מול עשייה תרבותית במקומות אחרים.

תגובה 1:

  1. הקרדיט לסטודיו הליגה: קובי לוי ומיכל סהר :)

    השבמחק

>>

Related Posts with Thumbnails